Współpraca

Z nami Twoja oferta stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa

Jeśli jesteś architektem wnętrz, projektantem lub prowadzisz swój salon drzwi, showroom lub inne miejsce, w którym dbasz o najlepszą ofertę, wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości oraz zapewniasz obsługę klienta na najwyższym poziomie, a także poszukujesz produktów premium – jesteśmy odpowiednim partnerem dla Ciebie.

Polska marka

Jesteśmy dumną polską marką, która od lat cieszy się zaufaniem klientów jak i projektantów


Ręczna praca rzemieślników

Każdy nasz produkt jest wyjątkowy, ponieważ powstaje dzięki starannej pracy doświadczonych rzemieślników, którzy wkładają w nie serce i pasję


Jakość wykonania

Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, gwarantująca trwałość i niezawodność przez wiele lat. Są wykonane w 100% z mosiądzu.

Możliwość personalizacji produktów

Jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów. Oferujemy możliwość personalizacji produktów, aby sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom.


Szybka realizacja

Dzięki sprawnej organizacji procesów produkcyjnych, zapewniamy szybką realizację zamówień, co pozwala naszym klientom cieszyć się naszymi wyrobami w krótkim czasie.


Wyjątkowy i oryginalny design

Nasze produkty wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale także oryginalnym i przemyślanym designem, który przyciąga wzrok i dodaje charakteru każdemu wnętrzu.

Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą

Zadzwoń lub napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały, zdjęcia i warunki współpracy. Potrzebujesz próbek lub ekspozytorów? Spokojnie, jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu komunikacji mailowej. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014 r., 1182 ze zm.). Administratorem danych osobowych podanych w Formularzu jest Rafał Zdunek, ul. Kalinowa 2, 62-303 Bierzglinek. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania.